Agregaty gazowe, Agregaty prznośne, Agregaty stacjonarne, Motopomy, Motospawarki

kontakt
ul. Gwardzistów 31

32-500 Balin


tel./fax 32 711 05 12

tel.kom 694 211 229


agregaty@pradotworcze.pl


SDMO


SDMO - 45 lat doświadczeń i wiodącej pozycji na rynku energii! Założona w 1966 roku firma SDMO Industries jest dzisiaj 3 największym na świecie producentem agregatów prądotwórczych. Założona w Breście we Francji, gdzie nadal znajduje się jej siedziba główna firma SDMO posiada trzy zakłady pordukcyjne o powierzchni powyżej 31.000 m2.

Agregaty prądotwórcze SDMO to połączenie zaawansowanych technologii, efektywność i jakości. SDMO, produkuje i instaluje zespoły prądotwórcze o mocy od 1 do 3300 kVA. 

Frima SDMO prowadzi ciągłe badania nad rozwojem produktów i technologii stosując swoją wiedzę inżynierską w praktyce poprzez projektowanie dostosowanych do potrzeb klientów agregatów prądotwórczych oraz kompleksowych rozwiązań zasilania w energię elektryczną. 

SDMO oferuje produkty o wysokiej wartości dodanej: wszystkie zespoły prądotwórcze produkowane są przy zachowaniu najwyższej jakości. 

SDMO posiada wdrożony system certyfikacj ISO 9001, zapewnia szkolenia, oraz doskonała obsługę posprzedażną poprzez sieć przedstawicieli na całym świecie. 

Gdziekolwiek potrzebna jest energia elektryczne SDMO jest w stanie profesjonalnie ją zapewnić! 

Program produkcyjny firmy obejmuje: 

  • agregaty prądotwórcze przenośne i stacjonarne, 
  • źródła zasilania awaryjnego całych obiektów, 
  • spawarki przenośne, 
  • pompy do wody i szlamu.

Zapraszamy do kontaktu